Пам’яті Павла Шеремета | VoxUkraine

Пам’яті Павла Шеремета

25 Липня 2016
FacebookTwitterTelegram
1744

Рік тому Джон Гербст сказав, що війна, яка відбувається зараз на території України, – це битва між минулим і майбутнім, отже, останнє неодмінно переможе. Сьогодні, на жаль, впевненості у цьому немає. Сьогодні видається, що це битва між світом вільних людей і тоталітарною антиутопією.

“Модерне Середньовіччя”, у якому замість знань та пошуку – фанатизм і забобони, йде у наступ по всьому світі. Маючи доступ до будь-якої інформації та до технологій, які ще 30 років тому вважалися фантастикою, багато людей не хочуть, а інколи й не здатні, вчитися, мислити, розбиратися у нюансах проблем. А також приймати рішення та нести за них відповідальність. Адже так просто поділити світ на своїх і чужих, і звинуватити останніх в усіх своїх бідах.

Тому так важливо уміти пояснювати складні речі простими словами; уникаючи чорно-білих кольорів, створювати й доносити до інших правдиву картину реальності. Це те, що досконало умів і до останнього свого дня робив Павло Шеремет. Своїм словом він стримував наступ темряви, так само, як українські військові стримують його на сході.

У пам’ять про нього та про всіх, хто загинув і продовжує гинути в цій війні, а понад те – заради живих – не маємо права відступати. Сьогодні від кожного, чиєю зброєю є слово, залежить, чи настане за “модерним Середньовіччям” модерне Просвітництво.

Команда VoxUkraine висловлює щирі співчуття близьким та друзям загиблого.

Тимофій Милованов
Ілона Сологуб
Наталя Шаповал
Олександр Жолудь
Олена Нізалова
Алекс Нiкольсько-Ржевський
Володимир Білоткач
Ростислав Аверчук
Олена Білан
Олександр Талавера
Юрій Городніченко
Зоя Милованова
Денис Нізалов
Борис Давиденко
Віта Файчук 
Ксенія Алеканкіна та Володимир Кадигроб

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний