Пільги 2020: скільки Україна витратить на соцзахист та субсидії? Budget Watchdog (відео) | VoxUkraine

Пільги 2020: скільки Україна витратить на соцзахист та субсидії? Budget Watchdog (відео)

13 Квітня 2020
FacebookTwitterTelegram
2425

Це ті, хто має право на пільги, соціальні виплати та різні види державних допомог, а 120 мільярдів гривень – це власне сумарні видатки держави на усі ці доплати.

Найбільше держава витрачає на виплату допомог, компенсацій, оплату послуг окремим категоріям населення. Насамперед – це багатодітні сім’ї, малозабезпечені, інваліди з дитинства, діти-інваліди, непрацюючі особи, які доглядають за інвалідами I групи, або старенькими людьми віком 80 років і більше.

На виплату допомог цим людям планується витратити цього року – 62,6 млрд грн.

Друга група людей, на яку держава витрачає найбільше коштів – це субсидіанти. На виплату пільг пільг і субсидій на оплату комунальних послуг, придбання палива і скрапленого газу в бюджеті заплановано 47,6 млрд грн.

Третя група пільговиків, на яку передбачено найбільше коштів – це переселенці. На виплату їм щомісячної адресної допомоги держава цього року витратить 3 млрд грн.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі