Подія «Коефіцієнт корисної дії депутатів. Як працюють народні обранці без тиску виборів» (перенесено)

Подія «Коефіцієнт корисної дії депутатів. Як працюють народні обранці без тиску виборів» (перенесено)

8 Липня 2024
FacebookTwitterTelegram
1449

У мирний час каденція IX скликання Верховної Ради мала б добігати кінця. Повномасштабне російське вторгнення позбавило депутатів тиску виборів, надавши роботі парламенту неабиякого значення для долі України. 

Захід перенесено, дата буде відома пізніше.

Новий Коефіцієнт корисності депутатів (за 1-10 сесії IX скликання) дозволяє побачити, наскільки парламентарі підтримували прогресивні реформи своїми голосуваннями. Переважна більшість депутатів є «поміркованими» реформаторами, тобто підтримують не всі реформи та/або підтримують антиреформи, й тому опиняються нижче в рейтингу. 

Рисунок 1. Середнє значення ККД пофракційно (накопичувальне значення за всі сесії)

Запрошуємо вас долучитися до презентації оновлення та більше дізнатися про особливості голосувань різних фракцій у Раді.

Деталі про місце проведення будуть повідомлені після реєстрації. Приміщення, де відбуватиметься подія, обладнано укриттям. 

Реєструйтесь прямо зараз за посиланням.

Як це працює?

ККД – це інструмент, завдяки якому будь-хто може дізнатися, наскільки той чи інший народний обранець підтримує реформи в Україні. Після кожної сесії парламенту ми оновлюємо базу даних, підготовлену за результатами голосувань. Які закони позитивно позначаються на житті держави, а які – ні, оцінюють експерти проєкту Індексу Реформ.

Детальніше про методологію на сайті – voxukraine.org/ipr/.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний