Рішення членів Наглядової Ради щодо суперечки членів організації | VoxUkraine

Рішення членів Наглядової Ради щодо суперечки членів організації

2 Липня 2018
FacebookTwitterTelegram
4480

VoxUkraine – організація, яка розвивається дуже швидко. Останнім часом ми дуже інтенсивно працюємо над інституціоналізацією VoxUkraine. Нещодавно були проведені загальні збори організації та формалізовано її управління через створення наглядової ради. Наглядова рада наразі складається з Юрія Городніченка (голова), Олени Білан, Олександра Жолудя, Ілони Сологуб, Сергія Плохія.

Наглядова Рада VoxUkraine розглянула ситуацію, яка відбулася нещодавно між співзасновником VoxUkraine Тимофієм Миловановим (який наразі не є членом наглядової ради) та лідером проекту VoxCheck Оленою Шкарповою, та сформулювала такі рекомендації.

  1. Пришвидшити розробку комунікаційної стратегії VoxUkraine, у тому числі політики щодо зовнішніх комунікацій працівників та редколегії, зокрема в соцмережах. До розробки та затвердження такої політики рекомендуємо співробітникам VoxUkraine та членам керівних органів  утриматись від коментарів і публікацій, які стосуються фінансового стану, структурних змін, призначень чи звільнень, внутрішніх процесів VoxUkraine.
  2. Якість – найвищий пріоритет VoxUkraine.  Щорічний аудит – обов’язкова складова всіх проектів VoxUkraine. Протягом липня рекомендуємо провести позаплановий аудит VoxCheck, звернувши увагу на ризики, які озвучив Тимофій Милованов.
  3. В рамках інституціоналізації VoxUkraine формальні повноваження працівників, редколегії та керівництва мають бути приведені у відповідність із роботою, яку вони фактично виконують. Оскільки Тимофій Милованов через велику завантаженість фактично не редагує тексти проекту VoxCheck, рекомендуємо вивести його зі складу редколегії проекту. Водночас, Тимофій Милованов як засновник VoxCheck  залишатиметься радником з методології проекту.

VoxCheck – дуже працемісткий проект. Щокварталу волонтери,  співробітники та члени редколегії перевіряють понад 600 висловлювань. Інколи вони помиляються, проте завжди публічно визнають та виправляють свої помилки.

VoxCheck як складова проекту VoxUkraine спрямований на підвищення якості економічної дискусії в Україні.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний