Тимофій Милованов: Ідеологічна Карта Верховної Ради, Законодавча Ефективність Роботи Депутатів | VoxUkraine

Тимофій Милованов: Ідеологічна Карта Верховної Ради, Законодавча Ефективність Роботи Депутатів

Photo: grycik - LiveJournal
21 Вересня 2015
FacebookTwitterTelegram
2231

21 вересня Тимофій Милованов прочитав лекцію “Ідеологічна карта Верховної Ради, законодавча ефективність роботи комітетів, депутатів та міністерств”. Вона була присвячена результатам досліджень VoxUkraine щодо діяльності Парламенту і Кабінету Міністрів України та проливає світло на відмінності між “старими” і “новими” депутатами, ефективність політичних фракцій з підготовки законопроектів та різницю між Радами VII і VIII скликань.

Тимофій Милованов закінчив магістерську програму EERC (тепер KSE) у 1999 році, отримав докторський ступінь в університеті Wisconsin-Madison (США). Наразі він займає позицію професора з економіки в університеті Піттсбургу. Професор Милованов також є членом Міжнародної академічної ради Київської Школи Економіки і співзасновником та членом Редколегії VoxUkraine. Коло наукових iнтересiв Тимофiя Милованова: дизайн оптимальних механізмів i теорія контрактів, інституційний дизайн, децентралізація. Наукові праці Тимофія публікують у провідних наукових журналах, таких як Journal of Economic Theory, Review of Economic Studies, International Economic Review.

•64% депутатів – “нові”;

• Парламентом прийнято 81% законопроектів ініційованих Президентом і 36% ініційованих КМУ;

• прийнято 25% законопроектів ініційованих партією Олега Ляшка і лише 0,4% з тих, що ініціював “Опозиційний блок”;

• поляризація за географічною ознакою чи новий-старий – це поганий симптом. Поляризація за ідеологічною ознакою – це природньо.

1)

71

2)

72

3)
73

4)

74

Дані про український парламент були проаналізовані за допомогою програми, яка аналізує Конгрес США. VoxUkraine готовий поділитися цими даними, щоб кожен міг зробити кращу програму і кращі висновки: data (завантажити)

Повна презентація: Tymofiy_slides (завантажити)

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний