«Вокс Україна» запрошує до мережі «Вікно Відновлення»

«Вокс Україна» запрошує до мережі «Вікно Відновлення»

Photo: pexels.com / Maksym Kladitin
22 Січня 2024
FacebookTwitterTelegram
1858

Мережа «Вікно Відновлення» (UA Recovery Window Media Network), що об’єднала українські медіа та аналітичні центри для моніторингу та висвітлення тем відбудови, розпочала свою роботу 22 січня 2024 року. Аналітичний центр «Вокс Україна» є одним із співзасновників мережі та разом із партнерами запрошує українські медійні і немедійні організації долучатися до спільної роботи.

Учасники мережі створюватимуть розслідування, репортажі, аналітичні матеріали та експлейнери про відбудову, і весь цей контент агрегуватимуть на онлайн-платформі, запуск якої запланований на березень 2024. Сьогодні вже запрацювали сторінки «Вікно Відновлення» (Recovery.Window) у фейсбуці, інстаграмі та телеграмі. Усіх охочих закликаємо підписатися, щоби бути в курсі новин про відбудову України.

«Ми обрали вікно символом об’єднання з трьох причин. По-перше, за кожним розбитим від обстрілів вікном — історії людей. “Вікно Відновлення” робитиме видимими такі історії навіть із найвіддаленіших громад, – розповідає координаторка медіамережі Анастасія Руденко. – По-друге, наша онлайн-платформа стане єдиним вікном” відбудови, де ми зберемо інформацію про процеси відновлення з усіх регіонів. І наостанок – вікно для нас є символом прозорості та нульової толерантності до корупції. Ми не лише розповідатимемо про відновлення, але й будемо здійснювати громадський контроль над відбудовою»

Хто вже долучився? 

Співзасновниками та першими партнерами медіамережі стали сім організацій:

аналітичні центри 

регіональні  медіа

Як приєднатися? 

Медіамережа «Вікно Відновлення» відкрита до розширення і співпраці з медіа, громадськими організаціями, аналітичними центрами, а також до взаємодії з державними органами та представниками місцевого самоврядування. 

На першому етапі «Вікно Відновлення» запрошує заповнити форму інтересу до мережі медіаорганізації, які прагнуть зробити процеси відбудови свого регіону та України більш зрозумілими й прозорими. Другий етап буде присвячений залученню громадських організацій, але заповнювати форму зацікавлені ініціативи можуть уже зараз. 

Що отримають медіа, які долучаться до мережі?

  • Фінансову підтримку у створенні контенту. Партнери об’єднання зможуть отримати компенсацію від 7 до 40 тисяч гривень за кожен матеріал на тему відбудови.
  • Доступ до навчальних можливостей для медіа. Для партнерів об’єднання будуть організовані експертні тренінги на тему відбудови.
  • Доступ до кроссекторальних експертів та аналітики. Медіа матимуть змогу звертатись за коментарями до експертів мережі та першими дізнаватись про аналітику партнерів.
  • Допомогу у дистрибуції. Онлайн-платформа «Вікна Відновлення» стане агрегатором контенту про відбудову та допомагатиме збільшувати аудиторію кожного окремого медіа.

Для початку взаємодії представники медіа та ГО мають заповнити коротку гугл-форму. Всі, хто заповнять, отримають подальшу інформацію про деталі та умови співпраці, а також інші оголошення мережі. 

Мережа «Вікно Відновлення» підтримується урядом Великої Британії. Стежити за «Вікном Відновлення» можна вже зараз у Facebook, Instagram, та Telegram

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний