VoxUkraine Fundraising Call | VoxUkraine
Beta
6 Жовтня 2015
FacebookTwitterTelegram
923

Якщо вам подобається те, що робить VoxUkraine – ось спосіб допомогти нам робити це й надалі й робити це краще.

PayPal [email protected]
або Paypal Київської Школи Економіки [email protected]
(КШЕ може підготувати відповідний лист, щоб Ваша фінансова підтримка не підлягала оподаткуванню в США)
[paypal-donation]
Карта Приватбанку: 5168755612648168
Приватбанк МФО:305299, ОКПО отримувача:14360570 ОКПО банку:14360570
Рахунок отримувача: 29244825509100 Номер картки отримувача: 5168755612648168
Реквізити для платежів у гривні:
Отримувач платежу: Благодійний фонд “Київська школа економіки”
Банківські реквізити: п/р 26004201358463,
МФО 300528 в АТ “ОТР Банк”,
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 35133288,
Неприбуткова організація (ознака неприбутковості 0005)
Призначення платежу: Благодійний внесок, підтримка проекту VoxUkraine
Рахунок в USD:
Отримувач: CF Kyiv School of Economics
П/р #: 26004201358463
Банк отримувача: OTP Bank, вул. Жилянська, 43, Київ, 01033
код SWIFT: OTPVUAUK
Банк-кореспондент: USD, The Bank of America N.A., New York, USA, 6550275660, BOFAUS3N
Призначення платежу: Charitable donation, support of VoxUkraine Project

VoxUkraine проводить неупереджений, аполітичний і якісний аналіз економічної ситуації та реформ в Україні. Ми хочемо бути самодостатніми й залишатися фінансово незалежними від будь-якої конкретної організації, донора або фізичної особи. Тому ми просимо вас про фінансову підтримку!

Незважаючи на те, що редакційна колегія і автори пишуть статті та готують аналітику на волонтерських засадах, операційні витрати VoxUkraine – включаючи оплату послуг редакторів, перекладачів, дизайнерів і програмістів, витрати на оренду офісу та заробітну платню кількох постійних співробітників – досить високі. Ми також сплачуємо податки.

Ми б хотіли зібрати 100 тис. грн. Станом на 6 жовтня 2015 року ми зібрали 32 700 грн.

Зокрема, якщо ми досягнемо своєї мети зі збору коштів – ми використаємо їх для проведення аналізу:

Перші місцеві вибори після Євромайдану – це одна з найважливіших подій в Україні, яка може стати визначальною в долі країни. Ми хочемо підготувати аналітику, яка дозволить більшій кількості українців зробити кращий вибір.

ip1) Українці заслуговують на те, щоб знати, хто з кандидатів уже досягнув реальних результатів, а хто не в змозі нічого запропонувати, окрім порожніх обіцянок.

Для цього ми хочемо перевірити програми партій, які вони підготували рік тому для парламентських виборів, і скласти рейтинг виконання обіцянок.

(Мета: 20 тис. грн. Досягнуто).

iph2) Ми хотіли б скласти рейтинг програм та обіцянок ключових партій та кандидатів на місцевих виборах.

(Мета: 20 тис. грн. Досягнуто на 50%).

 ipho13) Гідний кандидат повинен мати чітку позицію щодо найважливіших для суспільства питань. Одних лише слоганів недостатньо.

Ми хочемо запитати ключові партії та кандидатів про їхню позицію з важливих для їхніх регіонів питань, таких як комунальні послуги, освітня та медична реформи, економія енергії, а також їхню позицію щодо таких загальнонаціональних питань як Донбас, Крим, децентралізація, НАТО, Росія, земельний ринок, податкова реформа, пенсійна реформа тощо.

(Мета: 20 – 60 тис. грн)

 ipho14) За допомогою додаткового фінансування ми зможемо підготувати якісну відео-інфографіку, схожу на ту, яку ми підготували у вересні. (Вартість відео:50- 150 тис. грн)

5 причин підтримати VoxUkraine навіть якщо вам не цікаво все вищезазначене:

 • VoxUkraine – незалежні
  VoxUkraine об’єднує найкращих економістів і юристів, які побудували успішну кар’єру та репутацію на Заході чи в Україні і які працюють для України та VoxUkraine, не переслідуючи жодних комерційних інтересів. Стратегічні поради VoxUkraine отримує від Консультаційної ради, що складається з провідних вчених і реформаторів, які присвячують свій час діяльності порталу також на добровільних засадах.
  VoxUkraine не має стосунку до жодної політичної партії, редколегія представляє різноманітні думки та погляди, організації/установи і навіть різні часові пояси та географічні координати. Це дозволяє VoxUkraine діяти в інтересах України, а не на користь тих чи інших особистих чи політичних інтересів.
 • VoxUkraine має вплив
  Тисячі людей читають блог VoxUkraine, і ще більша кількість знайомиться з публікаціями VoxUkraine через інші засоби масової інформації. VoxUkraine широко цитується світовими медіа і ми постійно отримуємо зворотний зв’язок від політиків про те, що вони читають наші матеріали. Ми вдячні незалежним ЗМІ, які працювали з контентом VoxUkraine – Ліга.Бізнес, Українська правда, Громадське телебачення, Espresso.TV, 5 канал, Перший національний канал, 1+1 Медіа, Голос Америки, Перша Шпальта, Kyiv Post, Європейська правда, Економічна правда, Новое время, Петро і Мазепа, Forbes, Дзеркало тижня, Дело, Країна, Тиждень, Лівий берег, The Neue Zürcher Zeitung, Bloomberg, The New York Times, Washington Post Monkey Cage, TheWorldPost (на Huffington Post), Atlantic Council та Фонду Карнеґі за міжнародний мир.
 • VoxUkraine виводить дискусію в Україні на новий рівень
  Аналітичний потенціал VoxUkraine не має рівних в Україні, оскільки наш блог об’єднує кращих інтелектуалів з міжнародного наукового співтовариства, українських аналітичних центрів та бізнесу. Це дозволяє VoxUkraine привносити більш якісні аргументи в дискусію, і завдяки цьому представники влади більш схильні дослухатись до нас. Ось невеликий приклад наших останніх досягнень, якими ми особливо пишаємося:

1) Відео «Час змінитися» (Time To Be Different) про реформи в Україні, представлене на форумі Ялтинської європейської стратегії. Це відео побачили представники українського уряду та урядів інших країн, а також ряд дипломатів.

2) Ряд інтерв’ю та поява представників VoxUkraine на українському телебаченні:
Тимофій Милованов про парламент на 5 каналі та на Hromadske.TV;
– Перша Шпальта цитує індекс іМоРе;
– Олена Білан про реформи в Голосі Америки;
Юрій Городніченко на Hromadske.TV;
Ілона Сологуб про децентралізацію.

3) Брифінг і звіт для Atlantic Council про прогрес реформ в Україні.

4) Огляд економічних реформ для Монітору Реформ в Україні для Фонду Карнегі за міжнародний мир.

 • Аналітика VoxUkraine актуальна
  Нещодавні події в Україні зробили нинішню ситуацію переломною для розвитку країни. Протягом останніх кількох місяців VoxUkraine публікували статті, присвячені «темі тижня». Кожна тема заздалегідь визначалась на основі консультацій з Проектним Офісом при Національній Раді Реформ, основними українськими аналітичними центрами, експертами IMORE та редакторами провідних медіа.
 • VoxUkraine користується вашою підтримкою
  VoxUkraine є і залишатиметься волонтерською організацією. Ваша підтримка дозволить VoxUkraine “наростити потужність” і підвищити професійний рівень функціонування. Але ми й надалі будемо спиратися на широку мережу експертів, які безкоштовно ділитимуться своїми знаннями та часом для забезпечення більшої підзвітності та прозорості українського уряду, предметних громадських обговорень ключових політичних рішень. Ми також будемо робити все можливе для зміцнення демократичних інститутів та підвищення рівня економічного аналізу.
Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний