Як підвищення мінімальної зарплати впливає на ринок праці | VoxUkraine

Як підвищення мінімальної зарплати впливає на ринок праці

10 Березня 2018
FacebookTwitterTelegram
4900

За останні три роки уряд підняв мінімалку більше, ніж утричі. Керівник проекту iMoRe Тетяна Тищук проаналізувала, як змінюється ситуація на ринку праці та на які сегменти впливають такі рішення уряду.

у 2017 році українці стали заробляти більше, ніж до кризи. Про це свідчать дані Державного комітету статистики. Так, середня зарплата в грудні 2017 року становила 8777 грн, а рівно 4 роки тому цей показник був 3619 грн. Якщо порівняти ці суми з урахуванням більш ніж двократної інфляції за цей час, то все одно отримаємо 6%-ве зростання реальних трудових доходів. Важливо, що в плюс вийшли майже всі регіони України. Єдиною областю, в якій заробляють менше, ніж до кризи, залишається Луганська.

Детальніше про це читайте у матеріалі Бориса Давиденка та Тетяни Тищук «Жити стало краще, жити стало веселіше: українці заробляють більше, ніж до кризи. Теж не вірите?»

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі