11 жовтня – старт онлайн-курсу “Як писати про економіку без помилок” від VoxUkraine | VoxUkraine

11 жовтня – старт онлайн-курсу “Як писати про економіку без помилок” від VoxUkraine

11 Жовтня 2017
FacebookTwitterTelegram
2591

11 жовтня розпочинається навчання на онлайн-курсі з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок», розробленому VoxUkraine спільно з EdEra та Київською школою економіки (KSE). 

Онлайн-курс орієнтований на журналістів, які працюють або прагнуть працювати у діловій та економічній журналістиці. Студентам, що бажають будувати кар’єру у цій сфері, та всім охочим розібратись в економіці курс теж стане до снаги.

 «Стати економічним журналістом в Україні не легко: в країні майже не залишилось ділових редакцій, на жодному з 39 факультетів журналістики студентів не вчать економіці. Але запит суспільства на економічну інформацію зростає, про це свідчить хоча б шалений дефіцит бізнес-журналістів. Наш онлайн-курс допоможе журналістам отримати базові знання в економіці, фінансах та роботі з даними. А найкращі студенти зможуть пройти практику у найкращих редакціях», – розповідає Борис Давиденко, головний редактор та СEO VoxUkraine. », – розповідає Борис Давиденко, головний редактор та СEO VoxUkraine.

Упродовж онлайн-курсу експерти розглянуть чотири модулі: «Економіка без помилок» (лектор – Віктор Ханжин, Ph. D. Університету Небраски-Лінкольна, Викладач Київської школи економіки (KSE), «Вступ до макроекономіки» (експерт – Олеся Верченко, Ph.D. Університету ш.Вірджинія (США), академічний директор KSE, викладач МВА-програм),  «Робота з даними» (експерт – Дмитро Остапчук, к.е.н., лідер проекту «DataVox», VoxUkraine), «Корпоративні фінанси», ( експерт – Олексій Соболев, керівник проекту «ProZorro.Продажі», радник Міністра інфраструктури України).

Курс створений разом зі студією онлайн-освіти EdEra за сприяння партнерів – банку «Ощадбанк» та компанії «Енергетичні системи України» та є частиною Центру вдосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки.

«Українські журналісти, які часто є лідерами думок у соціальних мережах та суспільстві загалом, відіграють важливу роль у формуванні порядку денного економічного життя держави. Вони значної мірою визначають, що українці думають про шлях, яким має рухатися українська економіка, і таким чином впливають на можновладців, які визначають економічний курс країни», – зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний«При цьому дуже важливо, щоб журналісти були фаховими експертами з економічних питань, тоді їх підказки політикам дозволять рухати човен української економіки у вірному напрямку. Саме тому Ощадбанк ухвалив рішення підтримати цікавий проект VoxUkraine: он-лайн курс “Як писати про економіку без помилок”», – додає він.

Навчання на онлайн-курсі передбачає перегляд відеолекцій, проходження інтерактивних завдань і тестів, а також написання есе та статті. Після успішного завершення курсу студенти отримають сертифікати.

Найкращі студенти зможуть пройти стажування в провідних українських медіа, зокрема, це «Українська правда», «Новое время», Liga.net, Interfax-Україна та продовжити навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики Київської школи економіки.

Графік виходу модулів:

11 жовтня – Модуль 1. Економіка без помилок
25 жовтня – Модуль 2. Вступ до макроекономіки
8 листопада – Модуль 3. Корпоративні фінанси
22 листопада – Модуль 4.  Аналіз даних

Долучайтесь до курсу! ed-era.com/sej-nomistakes

Економіка ще не була зрозумілішою 🙂

Що читати далі