VoxUkraine оголошує про зміни в складі керівництва та розширення команди | VoxUkraine

VoxUkraine оголошує про зміни в складі керівництва та розширення команди

12 Грудня 2018
FacebookTwitterTelegram
4991

Шановні читачі, партнери та друзі VoxUkraine! З 1 січня 2019 року чинний виконавчий директор та головний редактор  Борис Давиденко за власним бажанням складає повноваження. Але він залишається у команді: Бориса призначено членом Наглядової ради VoxUkraine. Новим виконавчим директором і науковим редактором стає Ілона Сологуб, яка до цього обіймала посаду члена Наглядової ради VoxUkraine та є директором з політико-економічних досліджень Київської школи економіки. Загальні збори членів VoxUkraine, які відбулися 6 грудня, затвердили ці зміни. Також Олену Шкарпову призначено медіа директором VoxUkraine.

VoxUkraine було створено провідними економістами та юристами у 2014 році після Революції гідності. За ці роки аналітична платформа VoxUkraine пройшла шлях від групи волонтерів до інституційно розвиненої організації з прозорою структурою, вибудуваними процесами та процедурами.

«Певен, що я був максимально корисний для організації саме під час її становлення протягом останніх трьох років. Зараз Vox у хорошій формі. Впевнений, що Ілона Сологуб буде більш ефективно розвивати організацію на етапі сталого розвитку», – говорить Борис Давиденко.

«Ми вдячні Борису за його важливий внесок у розбудову VoxUkraine. Він залишає наступникам сильну організацію і, водночас, продовжує бути членом команди. Ми пишаємося тим, що VoxUkraine вирощує таланти та відкриває нові кар’єрні можливості», – коментує співзасновник та голова Наглядової Ради VoxUkraine Юрій Городніченко, професор Університету Каліфорнії в Берклі.

«Місія VoxUkraine залишається незмінною: ми працюємо на підвищення якості економічних рішень через розвиток професійної дискусії. І робимо це чесно, об’єктивно та незалежно. Завдяки Борису організація досягла інституційної стійкості. Але головне – вона об’єднує чудових людей, які поділяють спільні цінності та працюють як єдина команда», – каже Ілона Сологуб.

Головне про Vox

VoxUkraine — об’єднання економістів і юристів зі спільною метою – підвищити рівень економічної дискусії в країні. Більше чотирьох років тому вони заснували блог, який швидко виріс у відкриту платформу для обговорення суспільно важливих проблем. Хто завгодно може опублікувати статтю на Vox – головне, щоб вона відповідала стандартам якості: мала логічну аргументацію, спиралася на факти, результати досліджень. VoxUkraine також розвиває проекти iMoRe – Індекс моніторингу реформ, VoxCheсk – фактчекінг висловлювань політиків, VoxConnector – якісний контент для регіональних ЗМІ та ін.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний